به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت روز شنبه مورخ 1401/8/28 مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور فرهاد آراسته فرماندار،حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه شهرستان ، دکتر احمدی‌نژاد ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان به همراه معاونین ، مدیران ادارات، اعضای شورای تامین و جمعی از پزشکان ، کادر درمان ، کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان در سالن سلامت این شبکه برگزار گردید .
فرماندار شهرستان بافت نیز در سخنرانی خود سلامتی را از مولفه‌های مهم در امر توسعه دانست و گفت: برای رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاش بیشتری از سوی مسئولین و همراهی منسجم‌تری توسط مردم صورت گیرد.
     فرهاد آراسته، خدمت به مردم را ماندگار دانست و بیان داشت: تلاش‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان برای رفع دغدغه‌های مردم قابل تقدیر است.
وی در پایان از ‌مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان درخواست کرد که
1)ساخت یک بیمارستان جدید
2)تجهیز کردن بیمارستان خاتم الانبیاء
3)راه اندازی و خدمات رسانی کلینیک دکتر نوحی در بزنجان
4)راه اندازی دانشکده پرستاری در شهرستان بافت
5)احداث مرکز فوریت های پزشکی در بزنجان و منطقه گوشک و طرنگ
6) تعیین تکلیف نیروهای طرح در بیمارستان را در دستور کار خود قرار دهند.
   در ادامه این برنامه امام جمعه شهرستان بافت ضمن قدردانی از زحمات دکتر سلطانی برای رئیس جدید شبکه آرزوی موفقیت کرد و از وی خواست در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر در بحث سلامت به مردم شهرستان بافت به صورت شبانه روزی برنامه ریزی نماید.
    دکتر احمدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان نیز طی سخنان خود ضمن تقدیر از تلاشهای کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافت اظهار امیدواری کردند که با همکاری هرچه بیشتر ، روز به روز شاهد پیشبرد اهداف بهداشتی در این شهرستان باشیم.
   در پایان این مراسم از زحمات جناب آقای دکتر سلطانی تقدیر و سرکار خانم دکتر یاراحمدی به عنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافت معرفی گردیدند.