به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت جلسه مجمع بسیج شهرستان یکشنبه مورخ1401/07/24باحضور فرهاد آراسته فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده امام جمعه، سرهنگ امام بخش فرماندهی سپاه ، رئیس و نایب رئیس مجمع سرهنگ شاهرخی از سپاه ثارالله استان کرمان، مدیران ادارات، مسئولین کمیته های این مجمع و بسیجیان در محل سالن اداره ارشاد اسلامی شهرستان‌ بافت برگزار شد .
    در این جلسه فرهاد آراسته فرماندار شهرستان بافت بر گسترش و ضرورت اقدامات فرهنگی به منظور بصیرت افزایی در بین نسل های جدید انقلاب تاکید کرد و گفت: تبیین نقش محوری ولایت فقیه در عبور از بحران های کشور را برای نسل جوان انقلاب لازم دانست و بر ما واجب است نقش و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری در ناکام گذاشتن توطئه های دشمنان و ظرفیت مهم ولایت فقیه در هدایت کشور را برای نسل های جدید انقلاب با زیبایی تمام به تصویر بکشیم.
وی در ادامه از خدمات ارزشمند و زحمات بی دریغ مجموعه سپاه و بسیج که از زمان تاسیس تا به امروز در کنار مردم در تمامی مشکلات حضور داشتند قدردانی و تشکر نمود
.
آراسته در ادامه افزود: مجموعه سپاه و بسیج فقط برای جنگ و مبارزه نیست، علاوه بر حفظ امنیت میراث این کشور به کارهایی مانند اردوهای جهادی، ابرسانی به نقاط محروم کشور و...نقش موثری داشتند.
   این مقام تصریح کرد : تجربه ثابت کرده است که با استفاده از حضور و ظرفیت بسیج می توان بسیاری از مشکلات جامعه را رفع کرد.
ودر پایان فرهاد آراسته خاطرنشان نموند :
مردم در همه جا حضور مدیران را در کنار خود احساس نمایند. و سپس به برخی از مشکلات مطرح شده شهرستان در این مجمع پاسخ دادند.