به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بافت، صبح روز 25 تیرماه جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست فرهاد آراسته فرماندار بافت وبا حضور سرهنگ رضایی رئیس پلیس راه شمال کرمان، دادستان ورئیس دادگستری شهرستان ودیگر اعضای جلسه، به منظور بررسی آخرین وضعیت ترافیکی شهرستان ومعارفه فرمانده جدید پلیس راه شهرستان برگزار شد.
آراسته فرماندار بافت در این جلسه بیان داشت: اولویت همه ما حفظ و حفاظت از جان و سلامتی مردم می باشد تا خدای نکرده شاهد موارد دلخراشی در جامعه نباشیم. و برای جلوگیری از پیش آمدهای ناگوار با شناسایی و احصاء مشکلات در راه ها در جهت رفع آن ها بصورت جهادی اقدام لازم را انجام بدهیم.

 درادامه فرماندار ضمن بیان اقدامات انجام شده در راستای موضوعات ترافیکی شهرستان در حوزه راه ها از جمله اصلاح نقاط حادثه خیز ،وشانه سازی جاده هاو.‌‌..گفت: باید تلاش شود تا مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود و این امر با همکاری و همدلی مسئولان ذیربط اتفاق خواهد افتاد.
 فرماندار در ادامه از تلاش ها واقدامات سرگرد کاظمی در طول چهار سال خدمت به عنوان فرمانده پلیس راه بافت کرمان تقدیر و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.
در این جلسه سرهنگ رضایی رئیس پلیس راه شمال استان گزارشی از مهمترین موضوعات ومسائل ترافیکی شهرستان  واقدامات انجام شده وکاستی ها و مشکلات راه های شهرستان را ارائه کرد وتاکید کرد باتوجه به وضعیت ترافیکی  محور بافت به سیرجان وافزایش تردد ها و تصادفات وجراحات در این محور ناشی از تردد کامیون ها بایستی در کوتاه مدت تمهیدات ترافیکی از جمله ممنوعیت تردد کامیون در پنجشنبه ها در ایام خاص برقرار ودر بلند مدت دوبانده شدن وشانه سازی ورفع نقاط حادثه خیز مهمترین را های مواصلاتی شهرستان پیگیری وعملیاتی گردد.  

در پایان آیین تودیع و معارفه رئیس پلیس راه شهرستان بافت، از تلاش‎های سرگرد کاظمی رئیس سابق این اداره تقدیر و حکم سروان غضنفری به عنوان رئیس جدید برای سه سال خدمت در این شهرستان قرائت شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بافت، صبح روز 25 تیرماه جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست فرهاد آراسته فرماندار بافت وبا حضور سرهنگ رضایی رئیس پلیس راه شمال کرمان، دادستان ورئیس دادگستری شهرستان ودیگر اعضای جلسه، به منظور بررسی آخرین وضعیت ترافیکی شهرستان ومعارفه فرمانده جدید پلیس راه شهرستان برگزار شد.