به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت،صبح امروز پانزدهم فروردین اولین جلسه شورای اداری به ریاست فرهاد  آراسته سرپرست فرمانداری بافت وباحضور حجت الاسلام محمد زاده امام جمعه محترم،اعضای شورای تامین وشورای اداری در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزارشد.
فرماندار بافت در این جلسه با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان وسال جدید به دو مقوله مدیریت یعنی مدیریت برای کسب قدرت،شهرت ورسیدن به مقام ومنزلت وکسب سود و منفعت شخصی و دیگری قبول مسئولیت برای مردم ودر جهت کسب رضایت خدا اشاره وگفت:امروز نیز با رای ملت و تایید مقام معظم رهبری خدمت رسانی بی منت به دستان پرتوان دکتر رییسی که همان دولت مردمی است سپرده شده است و مدیران دستگاه های اجرایی فرماندهان این میدان بزرگ هستند و باید عاشقانه و با اخلاص و با اعتقاد قلبی و در میدان برای مردم ورفع مشکلات آنها کار کنند.و علت عقب ماندگی در اکثر حوزه ها عدم استفاده از مدیران فعال است، وبا پشت میز نشینی مشکلات مردم حل نمی شود، نهضت خدمت رسانی بی منت به مردم در دولت مردمی آغاز شده است، ما نیز از تمامی مدیران توانمند، پاکدست و انقلابی برای توسعه شهرستان استفاده خواهیم کرد. و انتظار داریم برای بررسی و حل مشکلات شهرستان، مدیران با روحیه جهادی، انقلابی وبه صورت میدانی عمل کنند.
فرماندار در ادامه عدم توجه برخی از مسئولین به موضوعات فرهنگی را مورد انتقاد قرار داد و بیان کرد: مدیران باید در کنار مساعل تخصصی و محوله نسبت به مساعل وموضوعات فرهنگی ودینی بی تفاوت نباشند وتوجه ویژه ای به مساعل فرهنگی داشته باشند. ودستگاه های فرهنگی برنامه های خود را در سال جاری ارائه نمایند.
فرماندار در ادامه به موضوع شعار سال مورد تاکید مقام معظم رهبری اشاره وگفت:دلیل تکرار شعار سال (تولید واشتغال) برای سال جاری، محقق نشدن واهمیت موضوع است وبنا داریم در سال جاری جهت محقق شدن آن سه کارگروه در شهرستان با سه محور تولید، دانش بنیان واشتغال افرین تشکیل وبه صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.
آقای آراسته در پایان ضمن تقدیر وتشکر از دستگاه های امدادی خدماتی وانتظامی خدمات سفر به  موفقیت آمیز بودن وعملکرد مناسب دستکاه ها در ستاد تسهیلات سفر اشاره و اظهار داشت: عملکرد وهماهنگی دستگاها سبب شد هیچ گونه فوتی در نوروز امسال نداشته وتصادف منجر به فوت در شهرستان صفر بوده است.