به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت،امروز ۴ بهمن ماه جلسه شورای اداری با محوریت تشکیل ستاد دهه مبارک فجر شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان بافت و با حضور محمد زاده امام جمعه شهرستان و اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار ، باتبریک میلاد فاطمه زهرا(س) وروز زن و ایام دهه فجر  هدف از تشکیل جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری مراسم مربوط به ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و هر چه با شکوه تر برگزار کردن این بزرگداشت عنوان کرد و گفت: دهه فجر تجلی، صبر استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.
زنداقطاعی با تاکید بر برنامه ها ایام دهه مبارک فجر وتشکیل کمیته های بزرگداشت این ایام از اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان خواست : دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی ، بصورت مطلوب برای مردم در ایام دهه مبارک فجر تشریح  وگزارش عملکرد خود را از طریق رسانه ها به افکار عمومی ارائه نمایند. و همچنین تمام  فعالیت ها و برنامه های  مربوط به ایام دهه مبارک فجر را با همکاری و مشارکت مردم درشهرستان انجام دهند.

پیش از سخنان فرماندار حجت الاسلام محمد زاده امام جمعه ضمن تبریک روز زن ومیلاد فاطمه زهرا(س) با اشاره به آیات و روایات مطالبی را در خصوص صفات وخصوصیات فاطمه زهرا(س) بیان واز مدیران شهرستان خواست خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.همچنین در این جلسه رئیس اداره اطلاعات شهرستان به بیان چالش ها و مخاطرات پیش رو اشاره وضمن تقدیر از مدیران کارامد ومسئولیت پذیر توصیه وتذکراتی به مسئولینی که به وظایف خود بخوبی عمل نمی کنند داد.