به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت زنداقطاعی فرماندار بافت با صدور پیامی 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهریی و روستایی شهرستان بافت تبریک گفت.
 
در متن این پیام آمده است :
 
بسمه تعالی
 
نامگذاری چهاردهم تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری به پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی نشان از نقش، اهمیت وجایگاه فعالان این عرصه در تحقق اهداف ،سیاست ها و برنامه های کشور است.

توسعه پایدار به عنوان یکی از اهداف مهم در همه کشورهای دنیا از جمله ایران اسلامی بر پایه استفاده درست از منابع و امکانات و نیز ملاحظات محیطی ،اقتصادی و اجتماعی مورد توجه قرار دارد که شهرداران و دهیاران محترم به عنوان نمایندگان مردم در بخش های مختلف شهری و روستایی نقش مهمی در این خصوص بر عهده دارند.

از شهرداران و دهیاران خدوم وتوانمند شهرستان بافت، برای تلاش مجاهدانه و موثر و ارتقای دانش و بینش خود به ویژه در حوزه کارآفرینی واشتغالزایی،توجه به تولید محلی ومشاغل خرد وخانگی و رفع موانع موجود،وایجاد ثروت با استفاده از قابلیت‌هاوظرفیت  های کم نظیر محلی و ملی در شهرستان  انتظار می رود گام های اساسی بردارند.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت 14 تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاریهای شهرستان بافت تقدیر و تشکر نموده،توفیق روز افزون همراه با سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
مجید زنداقطاعی فرماندار شهرستان بافت