به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت.فرماندار بافت .به مناسبت سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام خونین ١۵ خرداد و شهادت امام جعفر صادق (ع) پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت.مجید زند اقطاعی فرماندار شهرستان بافت: چهاردهم و پانزدهم خرداد یاد آور سالروز عروج ملکوتی بزرگ مرد تاریخ و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام خونین ١۵ خرداد و شهادت مجاهدان آگاه، آزاده و وارسته‌ای است که به ندای رهبر خویش لبیک گفته و در خون خود غلطیدند تا پرچم حق طلبی و آزادی خواهی را در جهان بر افراشته نگهدارند دلیرانی که به برکت رهبری و روشنگری امام مظلومان آغازگر جنبش اسلامی بر علیه استبداد و استعمار شدند و پیروزی انقلاب اسلامی را در تاریخ این سرزمین رقم زدند.
 
حضرت امام خمینی (ره) معمار انقلاب، احیاگر اسلام ناب محمدی، رهبری حکیم، شجاع، عادل و مجتهدی وارسته بودند که به تاسی از سیره رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع)، با ایمان و اعتقادی راسخ و اندیشه‌ای متعالی، چون چشمه‌ای زلال و نورانی، امید و روشنی را در دل همه مسلمانان، آزادگان، مردم رنجدیده و مستضعف و ستم دیدگان جهان احیا نمودند.

امسال این دو مناسبت با شهادت جانگداز ششمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت، امام جعفر بن محمد الصادق (ع) بنیانگذار مکتب شیعه جعفری، چهره فروزان اهل بیت و وارث علوم رسالت مقارن شده است.

این تقارن فرصتی طلایی است تا با تدبیر و پیروی از تفکر و اندیشه‌ها و سیره حضرت امام جعفر صادق (ع) و سلاله پاک ایشان امام خمینی (ره) که با منطق استوار و علم سرشارشان و زحمات طاقت‌فرسا و تلاش‌های بی‌وقفه خویش بقاء و استمرار دین اسلام را در دوران‌های مختلف تضمین نمودند و منشاء تحولات و دگرگونی‌هایی در جهان علم و فضیلت و دنیای معنویت و انسانیت گردیدند، از سرچشمه زلال وحی و معارف ناب الهی و سیره اهل بیت (ع) سیراب و بهره‌مند گردیم.

اینجانب سالروز شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع) و رحلت فرزند خلف ایشان امام خمینی (ره) و شهادت شهدای والامقام ۱۵ خرداد را به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت، ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و تمامی مسلمین جهان، بویژه مردم شریف و متدین  شهرستان بافت، تسلیت عرض می‌نمایم.

امید است در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارز شمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد (ص)، توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان رسول اکرم (ص) را داشته باشیم و آینده‌ای نوید بخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنیم

مجید زند اقطاعی
فرماندار شهرستان بافت