مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۰۴

به مناسبت گرامیداشت زلزله جانگداز بم جلسه مدیریت بحران شهرستان بافت تشگیل گردید

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بافت با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بافت با محوریت پیشگیری و کاهش حوادث و بحران های احتمالی زمستانی به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضای ستاد مدیریت بحران برگزار شد.
     فرماندار شهرستان بافت در این جلسه بیان نمودند: با توجه به آغاز فصل سرما و بارش های زمستانی احتمال وقوع سیل، بسته شدن مسیرهای کوهستانی، آبگرفتگی معابر و گرفتاری خودرو ها در برف و کولاک دور از انتظار نیست و در حال حاضر نیز راهداری و حمل و نقل جاده ای، هلال احمر، پلیس راه و تمامی ارگانهای مرتبط در تمام مدت شبانه روز در حال آماده باش کامل هستند.
  وی افزوند: هلال احمر نیز با تجهیز آمبولانس ها، تهیه جیره خشک، تدارک اسکان اضطراری و اتاق آماده عملیات آمادگی خود را برای رویارویی با هرگونه حادثه احتمالی اعلام نموده است.
   آراسته با تاکید بر اینکه حضور مدیران در کنار کارکنان و در حین انجام ماموریت باعث افزایش روحیه و جدیت در کار خواهد شد متذکر شد: در صورت بروز هرگونه بحران احتمالی تمامی اعضای ستاد بحران پای کار خواهند بود، اینکه گفته شود فلان کار وظیفه من  نیست و مربوط به ارگان دیگری است معنا و مفهوم ندارد، در صورت وقوع هرگونه بحران احتمالی تمامی اعضا با جدیت انجام وظیفه خواهند کرد.
در ادامه جلسه هر یک از مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارشی از آخرین وضعیت آمادگی شهرستان برای مقابله با بحران و نحوه واکنش به اتفاقات طبیعی و غیرطبیعی را ارائه کردند.


منبع : فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲