مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

تبریک فرماندار بافت به مناسبت کسب رتبه برتر اداره آموزش وپرورش بافت

در پی کسب رتبه‌های برتر و افتخارآفرین از سوی اداره آموزش وپرورش شهرستان بافت ، خصوصا کسب رتبه نخست این اداره در استان ورتبه سی ودوم کشوری، بر اساس شاخص های آموزشی،پرورشی وعملکردی، فرماندار ورئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان بافت این موفقیت را به مردم شریف و فرهیخته شهرستان تبریک گفت و از جامعه فرهنگی به ویژه از مدیریت وکارکنان ستادی،دانش آموزان ووالدین آنها، تقدیر وتشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت، متن پیام تبریک زنداقطاعی به این شرح است:

به نام خداوند جان و خرد

افتخارات غرور‌آفرین اداره آموزش وپرورش شهرستان ، کسب رتبه سی ودوم را در بین ۷۲۵اداره ومدیریت آموزش وپرورش شهرستان ها ومناطق سراسر کشورو رتبه نخست در میان ادارات آموزش وپرورش شهرستان ها ومناطق استان، بر اساس شاخص های رتبه بندی آموزشی ،پرورشی وعملکردی را خدمت جامعه بزرگ فرهنگی ، مدیریت وکارکنان اداره آموزش وپرورش شهرستان،دانش آموزان و والدین آنها همچنین مردم فرهیخته وشریف شهرستان تبریک عرض می‌نمایم.

بدین جهت ، مراتب سپاس و قدردانی از اقدامات مدبرانه جناب آقای صادقی وهمکاران ایشان در حوزه ستادی وتعلیم وتربیت را ابراز و خدمات ارزشمند و همت والای هر یک از همکاران فرهنگی در تحقق این مهم که موجب اعتلای بیش از پیش نظام آموزش وپرورش شهرستان شده را می ستاید.

بدون شک بخشی از این افتخار بدلیل جایگاه برتر فرهنگی ودانشی و استعداد های نهفته این دیار است چنانچه تا کنون نخبگان زیادی از دیار بافت برخواسته اندکه بافت را به جایگاهی ویژه در سطح استان وکشور در زمینه تربیتی وآموزشی مبدل نموده است.

امید است با استعانت از درگاه حضرت حق  واجرای سیاست های آموزشی وعملکردی ارتقاء اداره آموزش وپرورش شهرستان به جایگاهی که شایستگی آن را دارد بیش از پیش موفق و پیروز باشد.

مجید زند اقطاعی فرماندار بافت


منبع : روابط عمومی فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲