مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

پیام تبریک زند اقطاعی فرماندار بافت به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت؛  مجید زند اقطاعی فرماندار بافت همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان پیام تبریکی خطاب به جوانان منتشر نمودند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان فعال وبانشاط وباانگیزه یکی از اصلی ترین و محوری ترین عوامل پیشرفت و توسعه وآبادانی می باشند.
جوانان این مرز وبوم ازگذشته تا امروز و در هرجایی که بودندمنشاخیر و برکت بودند و همواره در هویت، اندیشه، علم آموزی،معنویت، غیرت، دانایی و دفاع از میهن اسلامی نقش اساسی و تاثیرگذار داشته اند.
امروز در ایران اسلامی جوان‌گرایی و اعتماد به جوانان در شرایط سخت کشور ناشی از تحریم های ظالمانه ضرورتی انکارناپذیر برای توسعه و پیشرفت کشور قلمداد می‌شود،ضرورتی که همواره مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری بوده است وبارها به نقش واهمیت نیرو های جوان انقلابی در گذر از مشکلات اشاره داشته اند.
باید در سال پیش رو با مدیریت جهادی تلاش شود با تحقق شعار سال اعلامی از سوی مقام معظم رهبری (تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها) زمینه رفع مشکلات جوانان وایجاد فرصت اشتغال برای جوانان فراهم شود.

اینجانب میلادحضرت علی اکبر(ع)وروزجوان را خدمت همه ملت بزرگ ایران خاصه مردم بزرگوار وجوانان عزیز وارزشمند شهرستان بافت تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون دارم .
مجید زند اقطاعی فرماندار شهرستان بافت


منبع : روابط عمومی فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲