مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۱۵

تذکر فرماندار به مدیران ادارات درخصوص جذب اعتبارات

فرماندار بافت :مدیران نسبت به جذب سهم اعتبارات تعیین شده در مهلت مقرر اقدام کنند.برگشت اعتبارات از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت ، نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان بافت صبح امروز 14 بهمن با حضور اعضای کمیته و به ریاست فرماندار بافت وباهدف بررسی و رسیدگی به آخرین وضعیت اعتبارات سال 99شهرستان و ارایه گزارش از سوی مدیران و مسوولان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه زند اقطاعی فرمانداربافت بر ضرورت جذب اعتبارات استانی و ملی تاکید وگفت: مدیران ادارات و نهادها باید در راستای جذب اعتبارات به منظور بهره برداری از پروژه ها واجرای پروژه ها در شهرستان تلاش واسناد پروژه ها را به ادارات کل اعلام نمایند. 
وی با یادآوری اینکه مهلت جذب اعتبارات محدود وحداکثر تا پایان اسفند می باشد اظهار داشت: مدیران نسبت به جذب سهم اعتبارات تعیین شده در مهلت مقرر اقدام کنند.برگشت اعتبارات از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.
در این جلسه مهرابیان دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبارات استانی را به تفکیک اعلام وگزارشی از ریز پروژه های ادارات را ارائه نمود.و گفت مدیران برنامه وپیشنهادات برای تخصیص اعتبارات در سال آینده رااعلام نمایند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲