مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۲۷

جلسه شورای اداری

مصرف گاز در شهرستان بافت با صرفه‌جویی مردم کاهش یافت

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافتجلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرهاد آراسته فرماندار شهرستان بافت،حجت الاسلام محمدزاده امام جمعه شهرستان ،افشار معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ،اعضای شورای تامین و کلیه مدیران دستگاه های اجرای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرهاد آراسته امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: دشمن از آغاز انقلاب در حال ضربه‌زدن به نظام اسلامی و انقلاب است و در حوادث اخیر مردم جلوی فتنه با وجود داشتن مشکل اقتصادی ایستادند چون مردم حاضر نیستند کشورشان ناامن باشد.
فرماندار بافت با اشاره به اینکه اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به استان اختصاص داده شده است و‌ مدیران شهرستان نسبت به جذب اعتبارات شهرستان از اداره کل‌های مربوطه اقدام کنند.
آراسته تصریح کرد: همچنین دستورالعمل ستاد کرونا شهرستان رعایت شود و ادارات برای بارندگی‌های آینده آمادگی داشته باشند و به ادارات خدمت‌رسان کمک کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان از همه مدیران دستگاه های اجرایی خواستند با توجه به برودت هوا، مدیریت مصرف انرژی را در دستور کار خود قرار دهند و شرکت‌های گاز و برق با ادارات پر مصرف برخورد جدی نمایند.
حجت‌الاسلام محمد محمدزاده امام جمعه شهرستان بافت نیز با تأکید بر همدلی مسئولان اظهار داشت: دهه فجر فرصت خوبی است که کارهای انجام شده به مردم گفته شود.
  آقای حسین یکتا رئیس اداره برق شهرستان بافت در ادامه جلسه گفت: با توجه به اینکه نیروگاه‌های برق کشور ۸۰ درصد با گاز فعال است، باید هرچه بیشتر در مصرف برق صرفه‌جویی داشته باشیم و در شهرستان تعدیل ۵۰ درصدی روشنایی معابر را داریم.
    آقای ادبی رئیس اداره گاز شهرستان بافت هم اظهار کرد: پنج‌هزار متر مکعب کاهش مصرف گاز در شهرستان را داشته‌ایم و هیچگونه قطعی و افت فشار گاز در استان کرمان نداشته‌ایم.
   آقای طاهر آقا ملایی رئیس سازمان تبلیغات شهرستان بافت هم در این جلسه از تشکیل سی کمیته برای برگزاری مراسم‌های دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
همچنین در پایان جلسه از زحمات مهندس شهابی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تقدیر و با اهدای لوح سپاس از سوی فرماندار شهرستان از زحمات 35 سال ایشان در مجموعه فرمانداری قدردانی شد.


منبع : فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار