مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۳/۱۵

پیام تسلیت فرماندار بافت به مناسبت های۱۴ و۱۵ خرداد وشهادت امام جعفر صادق (ع)


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت.فرماندار بافت .به مناسبت سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام خونین ١۵ خرداد و شهادت امام جعفر صادق (ع) پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت.مجید زند اقطاعی فرماندار شهرستان بافت: چهاردهم و پانزدهم خرداد یاد آور سالروز عروج ملکوتی بزرگ مرد تاریخ و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و قیام خونین ١۵ خرداد و شهادت مجاهدان آگاه، آزاده و وارسته‌ای است که به ندای رهبر خویش لبیک گفته و در خون خود غلطیدند تا پرچم حق طلبی و آزادی خواهی را در جهان بر افراشته نگهدارند دلیرانی که به برکت رهبری و روشنگری امام مظلومان آغازگر جنبش اسلامی بر علیه استبداد و استعمار شدند و پیروزی انقلاب اسلامی را در تاریخ این سرزمین رقم زدند.
 
حضرت امام خمینی (ره) معمار انقلاب، احیاگر اسلام ناب محمدی، رهبری حکیم، شجاع، عادل و مجتهدی وارسته بودند که به تاسی از سیره رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع)، با ایمان و اعتقادی راسخ و اندیشه‌ای متعالی، چون چشمه‌ای زلال و نورانی، امید و روشنی را در دل همه مسلمانان، آزادگان، مردم رنجدیده و مستضعف و ستم دیدگان جهان احیا نمودند.

امسال این دو مناسبت با شهادت جانگداز ششمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت، امام جعفر بن محمد الصادق (ع) بنیانگذار مکتب شیعه جعفری، چهره فروزان اهل بیت و وارث علوم رسالت مقارن شده است.

این تقارن فرصتی طلایی است تا با تدبیر و پیروی از تفکر و اندیشه‌ها و سیره حضرت امام جعفر صادق (ع) و سلاله پاک ایشان امام خمینی (ره) که با منطق استوار و علم سرشارشان و زحمات طاقت‌فرسا و تلاش‌های بی‌وقفه خویش بقاء و استمرار دین اسلام را در دوران‌های مختلف تضمین نمودند و منشاء تحولات و دگرگونی‌هایی در جهان علم و فضیلت و دنیای معنویت و انسانیت گردیدند، از سرچشمه زلال وحی و معارف ناب الهی و سیره اهل بیت (ع) سیراب و بهره‌مند گردیم.

اینجانب سالروز شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع) و رحلت فرزند خلف ایشان امام خمینی (ره) و شهادت شهدای والامقام ۱۵ خرداد را به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت، ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و تمامی مسلمین جهان، بویژه مردم شریف و متدین  شهرستان بافت، تسلیت عرض می‌نمایم.

امید است در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارز شمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد (ص)، توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان رسول اکرم (ص) را داشته باشیم و آینده‌ای نوید بخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنیم

مجید زند اقطاعی
فرماندار شهرستان بافت


منبع : فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲