مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

جلسه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان بافت باحضور فرماندار

فرمانداربافت: معین اقتصادی وسرمایه گذاران باید بر اساس انعقاد تفاهم نامه فعالیت نمایند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافت،صبح امروز نخستین کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان به ریاست زنداقطاعی فرماندار بافت وباحضور اعضا در محل فرمانداری برکزارشد.
فرماندار بافت در این جلسه ضمن اعلام سهمیه اشتغال هر اداره گفت باید علاوه بر تحقق هدف گذاری اشتغال اعلامی از استان سهمیه اشتغال شهرستان که به مراتب بیشتر از سهمیه استان است در سال جاری تحقق پیدا کند.
زنداقطاعی توسعه مشاغل خرد وخانگی را ضامن توسعه واشتغال شهرستان عنوان وبیان داشت: شهرستان در زمینه توسعه مشاغل خانگی مستعد ودارای ظرفیت بالایی می باشد و مدیران باید در زمینه تسهیلات مشاغل خانگی تمرکز وشعار هر روستا یک محصول در شهرستان عملیاتی شود.
فرماندار در ادامه به ظرفیت بخش های خصوصی وسرمایه گذاران اشاره وگفت: سرمایه گذاران ومعین های اقتصادی باید بر اساس تفاهم نامه فعالیت نماید ومجموعه های فعال باید بخشی از دارایی خود را در شهرستان نگه داشته ودر پرداخت تسهیلات اشتغال از آن استفاده شود.
فرماندار در پایان ثبت اطلاعات در سامانه رصد را مهم دانست وگفت: روسای دستگاه های ذی ربط در امر اشتغال سوق دادن متقاضیان در مسیر طرح‌های اشتغالزایی تولیدی، در زمینه ارائه طرح های توجیهی و ثبت تمامی آنها در سامانه رصد را با جدیت دنبال کنند.


منبع : فرمانداری بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲