مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۲/۰۵

جلسه فوق العاده ستاد کرونا شهرستان برگزار شد.

فرماندار بافت:آزمایش کرونا ودریافت هزینه آن برای کلیه افراد غیر بومی متفاضی سفر به شهرستان اجباری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت،جلسه فوق العاده مقابله با کرونا شهرستان بافت صبح امروز چهارم اسفند ماه به ریاست زند اقطاعی فرماندار بافت وسایر اعضا بدلیل شیوع ویروس کرونا در روستای جمال آباد و اقدامات مقابله ای جهت کنترل بیماری در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار بافت در این جلسه حضور افراد در ایام پایان سال در روستا ها را دلیل عمده شیوع وانتقال بیماری در روستا ها  عنوان کرد.وگفت: بایستی هشدار کرونایی واطلاع رسانی  در روستا ها به صورت گسترده انجام شود.
فرماندار در ادامه اظهار داشت: خط قرمز سلامت مردم است باید ورودی های شهرستان وروستا های پرجمعیت کنترل از ورود افراد و وسایل نقلیه با پلاک شهر های نارنجی وقرمز جلوگیری شود.فرماندار در پایان بیان کرد از آنجا که در ایام پیش رو ورود افراد از دیگر شهر ها به شهرستان افزایش می یابد.باید آزمایش کرونا ودریافت هزینه آن برای کلیه افراد غیر بومی متفاضی سفر به شهرستان  اجباری شود.
در این جلسه باتوجه به افزایش موارد مبتلایان در روستای جمال آباد بخش مرکزی تصمیماتی در خصوص قرنطینه آن روستا و اقدامات مقابله ای وخدمات رسانی به آن روستا در دستور کار اعضای ستاد قرار گرفت.


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲