مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۱۶

جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان بافت تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت،جلسه شورای حفاظت منابع آب با حضور فرماندار،مدیر عامل آب شهری استان،دادستان و سایر اعضا در محل فرمانداری تشکیل گردید.
فرماندار بافت در این جلسه با بیان اینکه کاهش بارندگیها وخشکسالیهای اخیر باعث افت شدید منابع آبی شده است افزود:مدیریت منابع آب و بهره برداری مناسب از منابع آبی موجود از مباحثی است که به طور ویژه بایستی در دستور کار دستگاههای متولی قرار گیرد.
حمزه جواران افزود:جلسات بایستی کاربردی باشد ودر این جلسات تدابیری برای مقابله بحران کم آبی به صورت کارشناسی و برنامه ریزی ارائه شود.
فرماندار بافت با بیان اینکه طرح همیاران آب از سوی استاندار محترم کرمان به عنوان یک طرح جامع به منظور استفاده بهینه و بهره برداری مناسب از منابع آبی موجود مطرح شده است افزود:فرهنگ سازی وآگاه سازی مردم به منظور استفاده بهینه وذخیره سازی این مایه حیات برای نسل های آینده از ضروریات می باشد.
وی همچنین در این جلسه راهکارهای برای مقابله با بحران کم آبی ارائه وخواستار رعایت الگو کشت و کشت محصولات کم آب،استفاده از روش های آبیاری نوین،بهسازی و ترمیم شبکه های آب شرب شهری و روستایی شدند.
در این جلسه از زحمات تیمور رجایی تقدیر و تشکر به عمل آمد و اکبر قلیچ پور به عنوان مسئول جدید آب وفاضلاب شهری بافت منصوب گردید.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت
بازدید : ۱۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲