مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۱۳

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بافت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان باحضور مهندس شهابی نژاد معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری وسایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه معاون فرماندار بافت ضمن گرامیداشت روز پنجم دی ماه،سالروز واقعه تلخ زلزله بم ونامگذاری این روز با عنوان روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی افزود: مانورهایی به منظور سنجش و ارزیابی سطح آمادگی ادارات عضو ستاد برگزار می شودتا در صورت لزوم برنامه ریزی،تعامل و هماهنگی و تمهیدات لازم معمول،تا در زمان بحران بتوانیم حوادث را پوشش دهیم.
شهابی نژاد اضافه کرد لازم است دستگاه های خدمات رسان ضمن تجهیز به امکانات جدید، و کنترل دوره ای، هرلحظه آماده باشند تا با مدیریت بهتر در حوادث، امداد رسانی مطلوب انجام شود.
جانشین ستاد بحران شهرستان بیان داشت: با توجه به حادثه خیز بودن شهرستان،تشکیل جلسات هماهنگی ستاد بحران در شهرستان ها قبل از وقوع حوادث غیر مترقبه،موجب آمادگی بیشتر و عملکرد بهتر اعضا ستاد،در زمان بحران خواهد بود. بنابراین کلیه اعضاء جهت بررسی تجهیزات وبروز رسانی امکانات مورد نیاز جهت استفاده در مواقع لزوم، آمادگی کامل داشته باشند.
در پایان از کلیه اعضاء درخصوص حضور به موقع در جلسه، و نسبت به برگزاری موفقیت آمیز مانور اخیر زلزله و پدافند غیر عامل در شهرستان تشکر نمود. و خواستار تعیین و معرفی جانشین اول و دوم و در دسترس بودن کلیه اعضاء شدند.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت
بازدید : ۱۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲