مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۱۲

بیستمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی شهرستان بافت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت،بیستمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی باحضور فرماندار، وسایر اعضاء در محل فرمانداری بافت برگزار گردید.
دراین جلسه حمزه جواران فرماندار شهرستان با یاد ونام ایزد منان وعرض وخیر مقدم به حضار جلسه و تقدیر وتشکر از اعضاء بدلیل حضور منظم درجلسات و پیگیری مصوبات جلسات ستاد راهبری ومدیریت اقتصاد مقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی وانجام اقدامات صورت گرفته در شهرستان اظهار داشت در بحث مشاغل خانگی روستای بریدوئیه دشتاب به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب گردیده که در این راستا 38 مورد مجوز ایجاد مشاغل خانگی صادر و امیدواریم  به زودی تسهیلات به آنان پرداخت گردد.
وی همچنین با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در راستای اقتصاد مقاومتی گفت شهرستان بافت نسبت به سایر شهرستانها پیشرفت بیشتری در اجرای طرح ها و پروژها دارد که این نیز حاصل تلاش مستمر مدیران دستگاه های اجرایی می باشد.
 فرماندار بافت در ادامه تعامل و همدلی با امام جمعه محترم ونماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در راستای آبادانی شهرستان راستود.
حمزه جواران با بیان اینکه  امیدواریم آنچه خواست مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نامگذاری گردیده با حرکت در مسیر دولت محترم تدبیر وامید و همچنین تاکیدات استاندار محترم جناب آقای مهندس رزم حسینی که استانداری نتیجه گراست بایستی در اجرای طرح ها و پروژه ها با تلاشهای مدیران به نتایج مطلوبی در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان برسیم .
فرماندار بافت در ادامه با اشاره به طرح های پرورش ماهی ، زنبور عسل  وطرح های قابل اجرا در بخش کشاورزی گفت مدیران با ترغیب مردم وانجام امورات آنها نسبت به اجرای این قبیل طرح ها جهت اشتغال جوانان گام بردارند.
شهابی نژادمعاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری بافت نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت پیشرفت طرح های مثلث توسعه اقتصادی و پروژه های اقتصادمقاومتی واقدامات انجام گرفته در اجرای طرح های گام دوم مثلث توسعه ارائه و مکاتبات رسیده به دبیرخانه ستادراهبری ومدیریت اقتصاد مقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی از جمله موارد مطرح شده وی در این جلسه بود.
در این جلسه  ریاست محترم شورای اسلامی شهر بافت وشهردارمحترم بافت،مدیر محترم جهاد کشاورزی، رئیس محترم مجتمع آموزش عالی بافت، شهرستان نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه فعالیت خود ارائه نمودند.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت
بازدید : ۱۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲