مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
نوزدهمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی شهرستان بافت برگزار شد
۱۳۹۵/۰۹/۲۵

نوزدهمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی شهرستان بافت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت،نوزدهمین جلسه ستاد راهبری ومدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی باحضور فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،مدیرشعب بانک کشاورزی استان کرمان وسایر اعضاء در محل فرمانداری بافت برگزار گردید.
در این جلسه حمزه جواران فرماندار شهرستان ضمن تبریک میلاد پر برکت حضرت محمد(ص)و حضرت امام جعفر صادق(ع) وهفته وحدت،عامل اصلی پیشرفت وتوسعه را وحدت مردم ومسئولین دانست وافزود:تعامل و وحدتی که اکنون در بین مدیران  وجود دارد ستودنی است و بایستی از این ظرفیت برای پیشبرد شهرستان استفاده کرد.
فرماندار بافت با بیان اینکه بانک کشاورزی در راستای اعطای تسهیلات به کشاورزان اقدامات خوبی ارائه داده است گفت امیدواریم با حضور مدیر شعب بانک کشاورزی در شهرستان شاهد همکاری بیشتر این بانک جهت خدمت رسانی به کشاورزان ومردم شهرستان باشیم.
حمزه جواران با تصریح اینکه شغل اکثر مردم شهرستان بافت کشاورزی ودامپروری می باشد تحقق اقتصاد مقاومتی رابا تقویت بخش کشاورزی از طریق پرداخت تسهیلات،محصولات کم آب وبا صرفه اقتصادی بالا امکانپذیر دانست.
وی با بیان اینکه بخش کشاورزی ودامپروری وصنایع مرتبط بابخش کشاورزی اشتغالزایی بسیار فراوانی داردافزود:بانک کشاورزی با اعطای تسهیلات به راه اندازی واحدهای کوچک ونیمه فعال می تواند زمینه رونق و رشد حوزه کشاورزی ودامپروری را فراهم سازد.
در ادامه مهندس بختیاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های شهرستان در حوزه کشاورزی خواستار هماهنگی بین ادارات متولی در جهت استفاده مردم از تسهیلات بانک کشاورزی شد.
مهندس بختیاری با بیان اینکه بحران کم آبی از مشکلات کشاورزان منطقه است افزود:جهادکشاورزی بایستی کشاورزان را به سمت کشت های جایگزین به ویژه محصولات کم آب،واستفاده از روش های آبیاری نوین راسوق دهد.
در این جلسه جهان نجاتی مدیر شعب بانک کشاورزی استان افزود:به متقاضیان درخواست تسهیلات در زمینه های کشاورزی،دامپروری،ماشین آلات کشاورزی وصنایع تبدیلی کشاورزی تسهیلات پرداخت می شود.
وی همچنین اضافه کرد:ارائه هرنوع تسهیلات تا سقف دویست میلیون تومان بدون سند وبا ضمانت نامه پذیرفته می شود.
وی از ارائه تسهیلات ویژه در بخش های آب وخاک،گلخانه وپرورش ماهی در قفس خبر داد وافزود:بانک کشاورزی آماده همکاری با ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان در جهت اعطای تسهیلات به متاضیان می باشد.
در این جلسه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه کشاورزی ودامپروری ارائه نمودند.
در پایان نیز با اهدا لوح سپاس به مدیر شعب بانک کشاورزی استان از زحمات ایشان در راستای خدمات به کشاورزان ومردم شهرستان تقدیر شد.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت
بازدید : ۲۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲