مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
جلسه بررسی موانع ومشکلات حوزه صنایع دستی شهرستان بافت
۱۳۹۵/۰۹/۱۶

جلسه بررسی موانع ومشکلات حوزه صنایع دستی شهرستان بافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت،کارگروه تخصصی رفع موانع تولید ستاد راهبری و مدیریت اقتصادمقاومتی ومثلث توسعه اقتصادی شهرستان بافت با موضوع رفع موانع حوزه صنایع دستی وپرداخت تسهیلات اشتغالزایی به بانوان فعال در این عرصه  با حضور فرماندار،مشاور فرماندار در امور بانوان ،سایر اعضاء و تعدادی از بافندگان فرش وگلیم در محل فرمانداری بافت برگزار شد.
فرماندار بافت در این جلسه صنایع دستی به ویژه بافتهای داری(گلیم وقالی) را از ظرفیت های بسیار خوب شهرستان دانست وافزود:محصولات برآمده از این صنعت مورد اقبال عموم مردم است وبا نگاهی جامع و برنامه ریزی دقیق می توان برای بازاریابی وصادرات آن اقدام کرد.
حمزه جواران افزود: اشتغال زایی،افزایش سرانه تولید بخشی از ظرفیت صنایع دستی است که نیاز به حمایت بیشتر وبرنامه ریزی دقیق تر دارد.
وی در ادامه گفت:حمایت از صنایع‌دستی بومی می‌تواند به اقتصاد مقاومتی کمک کند ودر همین راستا به منظور توسعه تولیدات و اشتغالزایی بیشتر، فعالان  حوزه صنایع دستی از طریق کارگروه رفع موانع تولید شهرستان به منظور اخذ تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد:حمایت از این واحدهای تولیدی خانگی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی است و مسئولین بایستی ترتیبی اتخاذ کنند تا با استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان نسبت به رفع مشکلات این مشاغل خرد وکوچک در شهرستان اقدام شود.

 


منبع : روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت
بازدید : ۲۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲