به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت ، حمزه جواران فرماندار بافت طی پیامی از حضور انقلابی و با شکوه مردم شریف شهرستان بافت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر نمودند متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شهید پرور و با بصیرت شهرستان بافت حضور پر شور و خالصانه شما را در راهپیمایی یو م الله ۲۲ بهمن و اربعین شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از نزدیک شاهد بودم به راستی که این حضور دشمن شکن نشانه بصیرت بالای شما مردم ولایتمدار و انقلابی می باشد که برگ زرین دیگری به افتخارات این شهرستان رقم زده است . مطمئن هستم این حضور شما در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند ماه نیز پر شور تر خواهد بود . لذا بر خود می بالم که خداوند توفیق خدمت گذاری بنده را در این خطه از ایران اسلامی فراهم نمود و برخود واجب می دانم از حضور پر شور شما قدردانی نمایم و سلامت و سعادت شما را از درگاه خداوند متعال طلب نمایم .
فتحعلی حمزه جواران
فرماندار شهرستان بافت
 
    به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت ، راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه مصادف با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضورانقلابی و آگاهانه آحاد مردم شهید پرور و نجیب شهرستان ، حمزه جواران فرماندار بافت ، امام جمعه ، روحانیت ، سپاه ، نیروی انتظامی ، دانشگاهیان ، دانش آموزان  و ... برگزار شد. شایان ذکر است پایان بخش این مراسم با قرائت قطعنامه و تکبیر حضار به همراه بود.   
گام های بلند دیگری در راه است....
استوارانه قدم برخواهیم داشت:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافت ؛ دوشنبه مورخ 98/11/21و همزمان با  ایام الله دهه مبارک فجر با حضور جناب آقای دکتر رشیدی نژاد رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان ، جناب آقای دکتر اسکندری نسب مدیر کل محترم آموزش و پرورش ، جناب آقای مهندس واعظی نژاد مدیر کل محترم نوسازی مدارس ، جناب آقای تیموری رئیس محترم آموزش و پرورش عشایری استان ، جناب آقای حمزه جواران فرماندار بافت و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم چندین طرح و پروژه به بهره برداری رسید از جمله:
*حوزه بهداشت و درمان شامل:
1-طرح بهسازی اورژانس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) با حجم عملیات 1470 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال با هدف ارائه خدمات درمانی با کیفیت و افزایش و ارتقاءفضای درمانی با 700 متر مربع و افزایش تختها(30 تخت)به همراه تجهیزات جدید و  بروز.
2-تصویب  و ابلاغ مجوز  بیمارستان خصوصی 96 تخت خوابه برای شهرستان در راستای همایش پزشکان شهرستان بافت با پیگیری های صورت پذیرفته و حمایتهای بی دریغ جناب آقای دکتر رشیدی نژاد رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان
3-پروژه بهداشتی درمانی پایگاه سلامت حضرت علی اصغر(ع) شهربافت با اعتبار 2میلیارد و 125میلیون ریال
4- مرکز جامع سلامت شهر بزنجان با مشارکت خیر حوزه  سلامت و با سرمایه گذاری و اعتبار 8میلیارد و 750 میلیون ریال
5- اورژانس 115 منطقه خبر با مشارکت خیر حوزه  سلامت و با سرمایه گذاری و اعتبار  7 میلیارد ریال
6-تامین تجهیزات بیمارستان خاتم الانبیاء(دستگاه رادیولوژی دیجیتال) با اعتبار 10 میلیارد ریال
  *  حوزه آموزش و پرورش  شامل:
1-دبستان پسرانه 17کلاسه سعدی با زیر بنای 1460 مترمربع با اعتباری بالغ بر 21میلیارد ریال
2- دبیرستان 6 کلاسه عشایری نرجس خاتون با زیر بنای 850 مترمربع با اعتباری بالغ بر 13.5 میلیارد ریال 
و همچنین کارگاه خیاطی ویژه زنان سرپرست خانوار (به منظور ایجاد اشتغال جامعه هدف بهزیستی) با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد ریال  و  نیز نمایشگاه دستاوردهای جامعه هدف بهزیستی افتتاح گردید.
 در حاشیه آیین افتتاح و بهره برداری از این طرح ها و با توجه به گذشت 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور آشنایی نسل جدید با آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین آشنایی با فکر و اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در محل مدرسه شهید مطهری آغاز به کار نمود.